OGLASI

nastavnik/ca informatike
JU STRUČNA MEDICINSKA ŠKOLA
Podgorica
19/11/2021

OPIS POSLA

Datum oglasa
19/11/2021
Adresa
DŽONA DŽEKSONA 1
Opština
PODGORICA
Mjesto rada
Podgorica
Radno iskustvo
12
Dužina zaposlenja
Na određeno vrijeme
Radno vrijeme
Nepuno
Nedjeljni broj radnih sati
12
Radna mjesečna zarada
500
Raspored radnog vremena
Rad u smjenama
Nije obezbijeđen
Probni rad
2
Tip prijave
Konkurs
Rok prijave
-crnogorsko državljanstvo -a najduže do 31.08.2022.godine -za 6 časova nedjeljne norme -svi kandidati,osim posebnih ,moraju ispunjavati i opšte uslove koji si istaknuti u uokvirenom dijelu pod naznakom opšti uslovi JU Stručna medicinska škola Džona Džeksona broj 1 020/ 224 – 633 Raspisuje konkurs za: NASTAVNIK/CA 1.Nastavnik/ca Fizike, ( Fizika - 6 časova, Odabrana poglavlja iz fizike – 4 časa) 1 izvršilac, 10 časova nedeljno, na određeno vrijeme, najduže do 31. 08. 2022. godine. Stručna sprema: diplomirani fizičar i profesor fizike. 2.Nastavnik/ca Neuropsihijatrije, 1 izvršilac, 8 časova nedeljno, na određeno vrijeme, najduže do 31. 08. 2022. godine Stučna sprema: doktor medicine – specijalista za neuropsihijatriju. 3.Nastavnik/ca Infektivnih bolesti sa njegom, 1 izvršilac, radno vrijeme kraće od punog, 8 časova nedeljno, na određeno vrijeme, najduže do 31. 08. 2022. godine. Stručna sprema: doctor medicine – specijalista infektivnih bolesti. 4.Nastavnik/ca Pedijatrije sa njegom, 1izvšilac, 8 časova nedeljno, radno vrijeme kraće od punog, na određeno vrijeme,najduže do 31. 08. 2022. godine. Stručna sprema: doktor medicine – specijalista pedijatarije i doktor medicine. 5.Nastavnik/ca Sanitarne hemije, 1 izvršilac, radno vrijeme kraće od punog, 8 časova nedjeljno, na određeno vrijeme, najduže do 31. 08. 2022. godine. Stručna sprema: diplomirani farmaceut - specijalista za sanitarnu hemiju. 6.Nastavnik/ca Hirurgije sa njegom, 1 izvršilac, radno vrijeme kraće od punog, 16 časova nedjeljno, na određeno vrijeme, najduže do 31. 08. 2022. godine. Stručna sprema: doktor medicine - specijalista za hirurgiju ili jednu granu hirurgije ili doktor medicine 7.Nastavnik/ca Ginekologije i akušerstva sa njegom, 1 izvršilac, radno vrijeme kraće od punog, 8 časova nedjeljno, na određeno vrijeme, najduže do 31.08. 2022. godine Stručna sprema: doktor medicine - specijalista za ginekologiju i akušerstvo. 8.Nastavnik/ca medicinske grupe predmeta , 1 izvršilac, radno vrijeme kraće od punog, 9 časova nedjeljno, na određeno vrijeme, najduže do 31.08. 2022. godine Stručna sprema: doktor medicine 9.Nastavnik/ca iz Farmaceutske hemije, 1 izvršilac, radno vrijeme kraće od punog, 6 časova nedjeljno, na određeno vrijeme do 31. 08. 2022. godine. Stručna sprema: diplomirani farmaceut 10.Nastavnik/ca Informatike, 1 izvršilac, na određeno vrijeme, 6 časova nedeljno, do 31. 08. 2022. godine. Stručna sprema: profesor informatike Pored opštih uslova utvrđenih Zakonom o radu utvrđeni su i posebni uslovi za sva radna mjesta Nastavnik /ca, pored navedenog profila stručne spreme: VII 1 nivo nacionalnog okvira kvalifikacija (240 kredita CSPK-a), odgovarajućeg profila položen stručni ispit za rad u obrazovno vaspitnim ustanovama, odnosno dozvola za rad (licenca) crnogorsko državljanstvo probni rad u trajanju od 2 mjeseca. NASTAVNIK/CA PRAKTIČNE NASTAVE 11.Nastavnik/ca praktične nastave iz Medicinska biohemija, 1 izvršilac, 24 časa nedjeljno, na određeno vrijeme, najduže do 31. 08. 2022. godine Stručna sprema: diplomirani farmaceut; viši laboratorijski tehničar 12.Nastavnik/ca praktične nastave iz Mikrobiologije sa parazitologijom, 1 izvršilac, 18 časova nedeljno, radno vrijeme kraće od punog, na određeno vrijeme, najduže do 31. 08. 2022. godine Stručna sprema:viši laboratorijski tehničar 13.Nastavnik/ca praktične nastave iz Hematologija sa transfuziologijom, 1 izvršilac, radno vrijeme kraće od punog, 20 časova nedjeljno, na određeno vrijeme, najduže do 31. 08. 2022.godine Stručna sprema: viši laboratorijski tehničar 14.Nastavnik/ca praktične nastave iz Pedijatrija sa njegom, 1 izvršilac, 20 časova nedjeljno, na određeno vrijeme, najduže do 31. 08. 2022.godine Stručna sprema: visoka stručna sprema za medicinske sestre ili viša medicinska sestra. 15.Nastavnik/ca praktične nastave iz Interne bolesti sa njegom, 1 izvršilac, 18 časova nedjeljno, na određeno vrijeme, najduže do 31. 08. 2022.godine Stručna sprema: visoka stručna sprema za medicinske sestre ili viša medicinska sestra 16.Nastavnik/ca praktične nastave iz farmaceutske grupe predmeta, 2 izvršioca, na određeno vrijeme, 40 časova nedeljno, najduže do 31. 08. 2022. godine. Stručna sprema: diplomirani farmaceut 17.Nastavnik/ca praktične nastave iz zubno - stomatološke grupe predmeta, 1 izvršilac, (Morfologija zuba 1t+9pr; Bolesti zuba i preventivna stomatologija 2t + 6pr, Totalna i parcijalna proteza 3pr,), 1 izvršilac, ukupno 21 čas nedeljno, najduže do 31. 08. 2022. godine. Stručna sprema: doktor stomatologije 18.Nastavnik/ca praktične nastave iz kozmetičke grupe predmeta (Estetska njega 8 pr; Organizacija rada u kozmetičkom salonu 0.5 t + 3.00 pr; Šminkanje 1.5t + 7.5pr, Izvođenje procedura šminkanja u radnom prostoru 15 pr; Kozmetičke procedure za njegu tijela 1.5t + 7.5pr; Izvođenje manikir i pedikir procedura u kozmetičkom salonu 30 pr) 4 izvršioca, na određeno vrijeme, puna norma časova, najduže do 31. 08. 2022. godine. Stručna sprema: iz oblasti medicinske estetike ili estetske njege, iz oblasti kozmetike 19.Nastavnik/ca praktične nastave iz kozmetičke grupe predmeta (Izvođenje procedura za njegu tijela u kozmetičkom salonu 15pr; Manikir i pedikir 1.5t+ 10.5pr Higijenski i biološki tretmani lica 1.5t + 10.5pr; Manikir i pedikir 1.5t + 10.5 pr)2 izvšioca, puna norma časova, do povratka zaposlene sa roditeljskog odsustva, najduže do 31. 08. 2022. godine. Stručna sprema:iz oblasti medicinske estetike ili estetske njege, iz oblasti kozmetike 20.Nastavnik/ca praktične nastave iz fizioterapeutske grupe predmeta (Hidro peloido terapiske procedure 1.5+10.5 pr; Fizioterapija 3t; Klinička praksa 3pr; Osnove welnesa i spa 2t;), 1 izvršilac, 20 časova nedeljno, do povratka zaposlene sa roditeljskog odsustva, najduže do 31. 08. 2022. godine. Stručna sprema: specijalista primijenjene fizioterapije 21.Nastavnik/ca praktične nastave iz medicinske grupe predmeta (Zdravstvena njega 3t; Osnovi zdravstvene njege 2t + 3pr; Principi zdrave ishrane i očuvanja zdravlja 6t; Dermatologija 6pr; Zdravstvena njega 8 pr) 1 izvršilac, 28 časova nedeljno, na određeno vrijeme, do isteka funkcije stalno zaposlene, najduže do 31. 08. 2022. godine. Stručna sprema: visoka stručna sprema za medicinske sestre ili viša medicinska sestra Pored opštih uslova utvrđenih Zakonom o radu utvrđeni su i posebni uslovi za sva radna mjesta Nastavnik/ca praktične nastave, pored navedenog profila stručne spreme: VII 1, odnosno VI nivo nacionalnog okvira kvalifikacija odgovarajućeg profila položen stručni ispit za rad u obrazovno vaspitnim ustanovama, odnosno dozvola za rad (licenca), crnogorsko državljanstvo i probni rad u trajanju od 2 mjeseca. 22.Računovođa/tkinja, jedan izvršilac, puno radno vrijeme, 1 izvršilac, na neodređeno radno vrijeme, (upražnjeno radno mjesto). Stručna sprema:: završen ekonomski fakultet, VII nivo nacionalnog okvira kvalifikacija (240 kredita CSRK-a) -zvanje računovođe -i da lice nije kažnjavano za krivična djela koja ga čine nedostojnim za obavljanje poslova u oblasti računovodstva. 23.Organizator/ka praktičnog obrazovanja, 1 izvršilac, puno radno vrijeme, na neodređeno radno vrijeme, (upražnjeno radno mjesto). Stručna sprema: ispunjava uslove za nastavnika/cu odnosno nastavnika/cu praktičnog obrazovanja -ima položen stručni ispit za rad u obrazovno vaspitnim ustanovama, odnosno dozvolu za rad (licenca) 24.Radnik/ca na održavanju objekta i opreme (domar), 1 izvršilac, puno radno vrijeme, na neodređeno radno vrijeme ( upražnjeno radno mjesto ). -Stručna sprema: najmanje III nivo nacionalnog okvira kvalifikacija (180 kredita CRPK – a), profil tehnički -jedna godina radnog iskustva Napomena: Svi kandidati osim posebnih, moraju ispunjavati i opšte uslove uslove koji su istaknuti u uokvirenom dijelu pod naznakom opšti uslovi. Prijave sa traženom dokumentacijom se dostavljaju na adresu: JU Stručna medicinska škola –Podgorica, Ulica Džona Džeksona broj 1 ili direktno na arhiv Škole, u roku od 15 dana od dana objavljivanja konkursa. 1.Radnik/ca na poslovima održavanja higijene, 2 izvršioca, (radna mjesta upražnjena), puno radno vrijeme, na neodređeno vrijeme. Uslovi: Završena osnovna škola , I 2 nivo nacionalnog okvira kvalifikacija 2.Radnik/ca na poslovima održavanja higijene, 3 izvršioca, puno radno vrijeme, na određeno vrijeme, do povratka zaposlenih sa bolovanja, a najdalje do 31.08.2022. godine Uslovi: Završena osnovna škola , I 2 nivo nacionalnog okvira kvalifikacija Napomena: Svi kandidati osim posebnih, moraju ispunjavati i opšte uslove uslove koji su istaknuti u uokvirenom dijelu pod naznakom opšti uslovi Prijave sa traženom dokumentacijom se dostavljaju na adresu: JU Stručna medicinska škola –Podgorica, Ulica Džona Džeksona broj 1 ili direktno na arhiv Škole, u roku od 8 dana od dana objavljivanja oglasa.
Naziv zanimanja
Informatičar
Broj prijave
201762103227
Vještine
Licenca za rad u obrazovno-vaspitim ustanovama

Telefon
020-224-633
Fax
020-224-706
skola@med-pg.edu.me

  • Crnogorsko državljanstvo
  • Punoljetstvo
  • Zdravstvena sposobnost
  • Propisani nivo kvalifikacije obrazovanja
  • Neosuđivanost za krivično djelo koje kandidata čini nedostojnim za rad u državnom organu

  • Uvjerenje o državljanstvu Crne Gore
  • Uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova radnog mjesta
  • Uvjerenje o položenom stručnom ispitu za rad u državnim organima